§

Kancelaria Radcy Prawnego

Piotr Halagiera

Kompleksowa pomoc prawna

doradztwo prawne dla Ciebie

O nas

Założycielem Kancelarii jest Piotr Halagiera, który jest radcą prawnym, wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy. Posiada ukończone podyplomowe studia z zakresu prawa spółek oraz zamówień publicznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Kancelariach Adwokatów i Radców Prawnych oraz na stanowiskach urzędniczych w organie podatkowym. Posiada również doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym Spółek z udziałem jednostek samorządu terytorialnego.

Nasza Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych oraz Podmiotów gospodarczych, w formie kompleksowej obsługi prawnej Firm.

Prowadzimy sprawy w wielu dziedzinach prawa, w szczególności obejmujących prawo gospodarcze i prawo spółek handlowych, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo podatkowe oraz prawo administracyjne.

W naszej pracy bazujemy na indywidualnym kontakcie z Klientem, ustalając wspólnie z Klientem sposób prowadzenia sprawy oraz przekazując na bieżąco informacje o stanie prowadzonej sprawy.

Nasze usługi

Informacje kontaktowe

  88-300 Mogilno, ul.Sądowa 5
  668 149 889      
  kancelaria.halagiera@wp.pl

  88-300 Mogilno, ul.Sądowa 5         668 149 889         kancelaria.halagiera@wp.pl

Zadzwoń
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: od 8:00 do 16:00
Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu spotkania


Kancelaria Prawna Piotr Halagiera, wszelkie prawa zastrzeżone