§

Kancelaria Adwokacka

Piotr Halagiera

Kompleksowa pomoc prawna

doradztwo prawne dla Ciebie

Dochodzenie roszczeń od banków z tytułu tzw. "kredytów frankowych".

O nas

Założycielem Kancelarii jest Piotr Halagiera, który jest adwokatem, wpisanym na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy. Posiada ukończone podyplomowe studia z zakresu prawa spółek oraz zamówień publicznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Kancelariach Adwokatów i Radców Prawnych oraz na stanowiskach urzędniczych w organie podatkowym. Posiada również doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym Spółek z udziałem jednostek samorządu terytorialnego.

Nasza Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych oraz Podmiotów gospodarczych, w formie kompleksowej obsługi prawnej Firm.

Prowadzimy sprawy w wielu dziedzinach prawa, w szczególności obejmujących prawo gospodarcze i prawo spółek handlowych, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo podatkowe oraz prawo administracyjne.

W naszej pracy bazujemy na indywidualnym kontakcie z Klientem, ustalając wspólnie z Klientem sposób prowadzenia sprawy oraz przekazując na bieżąco informacje o stanie prowadzonej sprawy.

Nasze usługi

Godziny otwarcia:

  88-300 Mogilno, ul.Sądowa 5
  668 149 889      
  kancelaria.halagiera@wp.plPoniedziałek: 9.00-18.00
Wtorek: 8.00-14.00
Środa: 9.00-18.00
Czwartek: 8.00-14.00
Piątek: 8.00-14.00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu wizyty
Niedziela: po wcześniejszym umówieniu wizyty

ul. Sądowa 5, 88-300 Mogilno
tel.668 149 889


Kancelaria Adwokacka Piotr Halagiera, wszelkie prawa zastrzeżone