§

Kancelaria Adwokacka

Piotr Halagiera

Kompleksowa pomoc prawna

doradztwo prawne dla Ciebie

O nas

Założycielem Kancelarii jest Piotr Halagiera, który jest adwokatem, wpisanym na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy. Posiada ukończone podyplomowe studia z zakresu prawa spółek oraz zamówień publicznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Kancelariach Adwokatów i Radców Prawnych oraz na stanowiskach urzędniczych w organie podatkowym. Posiada również doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym Spółek z udziałem jednostek samorządu terytorialnego.

Nasza Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych oraz Podmiotów gospodarczych, w formie kompleksowej obsługi prawnej Firm.

Prowadzimy sprawy w wielu dziedzinach prawa, w szczególności obejmujących prawo gospodarcze i prawo spółek handlowych, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo podatkowe oraz prawo administracyjne.

W naszej pracy bazujemy na indywidualnym kontakcie z Klientem, ustalając wspólnie z Klientem sposób prowadzenia sprawy oraz przekazując na bieżąco informacje o stanie prowadzonej sprawy.

Nasze usługi

Kancelaria Prawna Piotr Halagiera, wszelkie prawa zastrzeżone